Language

Pharmamiles web sitesine hoşgeldiniz...

PHARMAMILES

HAKKIMIZDA

PHARMAMILES uluslararası alanda faaliyet gösteren ilaç ve tıbbi ürün tedarikçisidir. Halihazırdaki geniş ve her geçen gün büyüyen markalı ve jenerik ürün portföyümüzle Firmamız dünya genelinde insanların kaliteli ve ekonomik ilaçlara erişebilmesine yardımcı olmaktadır.PHARMAMILES uluslararası alanda faaliyet gösteren ilaç ve tıbbi ürün tedarikçisidir. Halihazırdaki geniş ve her geçen gün büyüyen markalı ve jenerik ürün portföyümüzle Firmamız dünya genelinde insanların kaliteli ve ekonomik ilaçlara erişebilmesine yardımcı olmaktadır.

Sağlık hizmetlerine erişim ülkeler arasında ciddi farklılıklar göstermektedir. Çok sayıda hastanın ilaç gereksinimi, lisans politikaları, ticari kısıtlamalar gibi nedenlerle karşılanamamakta, ülkeler arasındaki fiyat ve pazarlama stratejilerindeki çeşitlilikler de ilaç ihtiyacı olan kişileri olumsuz etkilemektedir.

Geçtiğimiz yüzyıldaki kayda değer tıbbi ilerlemelere ve modern tıptaki gelişmelere rağmen dünyada en az 400 milyon insan temel sağlık hizmetlerine hala erişememektedir1. İhtiyaç duydukları ilaçları almaya gücü yetmeyen 2 milyarın üzerinde kişi bulunmaktadır2. Biz, PHARMAMILES olarak, sağlıklı bir yaşam için, bu durumdaki mümkün olduğunca çok sayıda insana ulaşmayı taahhüt ediyoruz.

1 Joint WHO/World Bank news release; https://www.who.int.mediacentre/news/releases/2015/uhc-report/en/
2 The 2017 Access to Medicine Index. Methodology 2015; https://apps.who.int/medicinedocs/en/m/abstract/Js22176en/

MİSYONUMUZ

İhtiyaç sahiplerine her zaman, vaktinde, güvenli ve etkin bir şekilde kaliteli ve ekonomik ilaçlar sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Dünyaca bilinen yüksek kaliteli ve ekonomik ilaç tedarikçisi olmak, dünyanın her yerine hizmet götürebilmek ve dünyada daha sağlıklı bir yaşam sağlama yolunda aktif bir rol üstlenmektir.