Language

Pharmamiles web sitesine hoşgeldiniz...

PHARMAMILES

HİZMETLERİMİZ

ULUSLARARASI SATIŞ

Tıbbi İlaçlar

Dünyanın önemli bir kısmında en temel ilaçlara bile erişim hala kısıtlıdır. Bunun yanı sıra dünya üzerinde lisansı henüz alınmamış, sürekli olarak bulunmayan veya sadece çok kısıtlı bir nüfusa yönelik ve nadir rastlanan hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçların eksikliğini yaşayan hasta bulunmaktadır. Kapsamlı ürün yelpazesi ile PHARMAMILES olarak söz konusu taleplere cevap verebiliyor ve gerek duyulan tedaviyi gerçekleştirecek ilaçları sağlayabiliyoruz.

Geniş bir coğrafyaya hizmet veren ihracatçı bir şirket olarak halihazırda eczaneler, hastane ve klinikler, uluslararası toptancılar ve diğer sağlık kuruluşları ile çalışıyoruz. Müşterilerimize kaliteli ilaçları makul fiyatlarla sunuyoruz. Etkin ve rekabetçi hizmet anlayışımızla birlikte, hizmet verdiğimiz coğrafi bölge sayısını her geçen gün artırıyoruz.

Medikal Malzemeler

Müşterilerimizden gelen taleplerin çeşitliliği doğrultusunda çalışma alanımızı her geçen gün genişletiyor ve yakın bir zamanda tedarik ettiğimiz ürünlerin arasına sarf malzemeleri, medikal ürünleri ve  özelleştirilmiş kitleri de eklemeyi planlıyoruz. Her türlü medikal ürün talebine açığız.